Hakkımızda - Teklifed

Hakkımızda

Hakkımızda

Tıp, sosyal bilimler, mühendislik, hukuk, işletme, insani bilimler gibi pek çok alanda profesyonel çeviri hizmeti sunan Tercümaks, akademik çevirilerinizde de en iyisini sunmak için çalışıyor. Hakemli dergilerde yayınlanacak makalenizin çevirisi, alanında uzman çevirmenler tarafından yapılır. Makalenizin tamamı veya tez özeti çevirisi için makalenizin içeriğine göre fiyat farklılığı olmaksızın en kaliteli çeviri hizmetini sunmayı hedefliyoruz. Sizlere 7/24 sipariş imkânı sunarak, başta İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca olmak üzere Arapça, İspanyolca gibi birçok dil çiftinde profesyonel çeviri hizmeti sunan Tercümaks, akademik çeviri konusunda da kaliteli ve hızlı çeviri hizmeti sunuyor.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Nasıl çalışır? Harika yerel işletmeleri keşfedin ve onlarla bağlantı kurun

1. Neye İhtiyacın Olduğunu Belirle, Benzer İşleri Gözden Geçir

Bize neye ihtiyacın olduğunu anlat. İhtiyacına göre ücretsiz teklif al veya kendin teklif ver.

2. Ücretsiz Aldığın Teklifleri Karşılaştır

Gelen teklifleri karşılaştır. Teklif kısmında Fiyat, gerçek müşteri yorumları, iletişim bilgisi ve işe özel yazılmış mesaj bulunur.

3. Sana En Uygun Olan Teklifi Seç Ve Değerlendir

uygun bulduğun teklif için soru sorabilir, pazarlık yapabilir, gerçek müşteri referanslarını inceleyebilirsin.Mesaj yoluyla detaylar üzerinde karşı tarafla iletişim kurarak kolay bir şekilde anlaşma yapabilirsin..